Openingstijden:
Onze dierenweide is dagelijks geopend van 9.00 tot 11.30 uur, met uitzondering van zon- en feestdagen.
De ingang voor bezoekers bevindt zich bij de fietsenstalling aan de kant van de Broederschaplaan.
Vanaf de omliggende wandelpaden heeft u altijd zicht op onze dieren, maar een bezoekje binnen de hekken is natuurlijk nog leuker! Vooral voor kleine kinderen is het een leerzaam en gezellig uitstapje.
De toegang is gratis, en u bent van harte welkom om binnen te komen – mits er voldoende vrijwilligers aanwezig zijn. Dit is belangrijk voor de veiligheid van onze dieren én bezoekers.
Let op bij een bezoek met kinderen:
Wij vragen u om zelf goed op uw kinderen te letten. Kinderwagens en buggy’s (evenals eventuele etenswaren) kunt u parkeren op het plein bij de ingang, voordat u het terrein betreedt.
Honden zijn helaas niet toegestaan, ook niet aangelijnd.
Tot slot: een bezoek aan de dierenweide is geheel op eigen risico. Dierenweide Vleuten is niet aansprakelijk voor schade in welke vorm dan ook als gevolg van een bezoek.